Opinie o Nas

Sprzęt oraz artykuły BHP

Poczytaj wpisy o BHP od tres.com.pl

Termin ważności kasku ochronnego

Termin ważności kasku ochronnego

Termin ważności kasku ochronnego jest istotny ze względu na bezpieczeństwo podczas wykonywania prac. Nie można lekceważyć tego aspektu. Poza terminem ważności o wymianie kasku decyduje jego stan techniczny. Wszelkie pęknięcia na kasku to poważny sygnał do jego wymiany. Okres ważności kasku ochronnego to informacja, jaką podaje producent w opisie produktu lub na kasku. Sprawdź datę ważności swojego kasku, tutaj chodzi o Twoje bezpieczeństwo!

Jak zakładać stopery do uszu

Jak zakładać stopery do uszu

Jak zakładać stopery do uszu? Czy stosowanie zatyczek jest bezpieczne? W poniższym artykule wyjaśnimy, jak prawidłowo używać zatyczek do uszu, tak, by nie uszkodzić kanału słuchowego. Dowiesz się także, jakie są popularne rodzaje stoperów. Przeczytaj!

Jak wybrać rękawice robocze?

Jak wybrać rękawice robocze?

Jakie rękawice robocze wybrać? Przy wykonywaniu prac fizycznych czy mechanicznych, rękawice robocze są niezbędne dla ochrony dłoni przed uszkodzeniem lub zranieniem. Jednakże, w zależności od rodzaju wykonywanej pracy, ważne jest, aby wybrać odpowiednie rękawice robocze, które zapewnią nie tylko ochronę, ale również wygodę i skuteczność w pracy. W tym artykule omówimy rodzaje rękawic roboczych, kryteria wyboru oraz pielęgnację i konserwację, aby pomóc Ci w wyborze odpowiednich rękawic roboczych dla Twojej pracy.

Odzież robocza - jak wybrać najlepszą dla siebie ?

Odzież robocza - jak wybrać najlepszą dla siebie ?

Odzież robocza to podstawa wyposażenia każdego pracownika. W sklepie BHP Tres znajdziesz najlepsze koszule i spodnie robocze oraz inne artykuły bhp. Koszule robocze chronią przed zabrudzeniami i uszkodzeniami, a spodnie zapewniają wygodę i ochronę. Wybierając odzież roboczą, należy zwrócić uwagę na jakość, komfort oraz bezpieczeństwo. Przy odpowiednim doborze odzieży roboczej, pracownik będzie miał większą motywację do pracy, a także zwiększy się jego efektywność.

Rękawice robocze - ochrona i wygoda w jednym

Rękawice robocze - ochrona i wygoda w jednym

Rękawice robocze to ważny element odzieży roboczej, który zapewnia ochronę i wygodę w jednym. W sklepie BHP Tres z Opola znajdziesz bogaty wybór rękawic roboczych męskich oraz damskich od najlepszych producentów. Dobrze dobrane rękawice robocze powinny zapewnić nie tylko ochronę, ale również wygodę i komfort pracy.

{nocache:a60d984be275e181fc4df0b880c0db39#0}
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl