Sprzęt oraz artykuły BHP

Poczytaj wpisy o BHP od tres.com.pl

Odzież robocza na lato

Odzież robocza na lato

Praca a letnie, gorące dni może być naprawdę uciążliwa. Koniecznością jest dobór odpowiedniej odzieży roboczej do panującej temperatury na dworze. W dzisiejszym wpisie postaramy się nieco ułatwić wybór Środków Ochrony Indywidualnej (ŚOI) na czas letni. Zapraszamy do lektury!

Czym kierować się przy wyborze butów roboczych?

Czym kierować się przy wyborze butów roboczych?

Kwestia doboru odpowiedniego sprzętu chroniącego życia i zdrowie w miejscu pracy nie powinna być traktowana po macoszemu. Jednym z jego elementów są buty robocze. W dzisiejszym wpisie zastanowimy się nad tym, czym powinniśmy się kierować wybierając obuwie ochronne. Zapraszamy do lektury!

Buty robocze Warszawa

Buty robocze Warszawa

Jeżeli potrzebujesz profesjonalnych butów roboczych w Warszawie nie czekaj tylko wejdź na stronę sklepu internetowego BHP Tres. Nie musisz już spędzać długich godzin w korkach jeśli interesuje Cię odzież robocza w Warszawie. Najlepszą opcją będzie sklep BHP Tres!

Wybieramy rękawice robocze dla spawacza

Wybieramy rękawice robocze dla spawacza

W dzisiejszym artykule przyjrzymy się tematowi doboru rękawic ochronnych dla spawacza. Jak wiadomo zawód spawacza obarczony niesie ze sobą bardzo duże ryzyko urazów. Dlatego tak ważną kwestią jest zaopatrzenie się w wysokiej klasy Środki Ochrony Indywidualnej (ŚOI).

{nocache:0ba2694860344ce0fee82c7aceb8adad#0}
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl