Sprzęt oraz artykuły BHP

Poczytaj wpisy o BHP od tres.com.pl

Wysokiej klasy buty robocze na zimę

Wysokiej klasy buty robocze na zimę

Obuwie robocze to bardzo ważny element wyposażenia pracownika. Szczególnie ludzie wykonujący pracę na dworze w okresie jesienno-zimowym powinni postawić na porządne modele. Dobrej jakości buty robocze powinny nie tylko chronić przed chłodem, ale również przed wszelkiego rodzaju zagrożeniami wynikającymi z wykonywanej pracy. W dzisiejszym wpisie zastanowimy się nad tym, czym kierować się przy szukaniu odpowiedniego obuwia ochronnego na zimę, oraz zaprezentujemy kilka modeli, które doskonale sprawdzą się w czasie chłodniejszych dni. Zapraszamy do lektury!

Ocieplane rękawice robocze na chłodniejsze dni

Ocieplane rękawice robocze na chłodniejsze dni

Rękawice robocze należą do podstawowego wyposażenia pracownika. W sytuacji gdy zmuszeni jesteśmy do pracy na dworze w okresie jesienno-zimowym warto postawić na ochronne rękawice robocze ocieplane. Dzięki zastosowaniu specjalnych materiałów rękawice takie zagwarantują duży komfort pracy nawet przy ujemnych temperaturach. 

Dobór odpowiednich okularów spawalniczych

Dobór odpowiednich okularów spawalniczych

Sprzęt chroniący zdrowie oraz życie w czasie wykonywanej pracy powinien być dobierany ze szczególną pieczołowitością. W końcu ma on za zadanie uchronić nas przed wypadkami mogącymi prowadzić do kalectwa, a nawet do śmierci. W dzisiejszym wpisie zastanowimy się nad tym, jakie okulary sprawdzą się najlepiej w czasie spawania, oraz jakie modele polecamy klientom naszego sklepu BHP Tres. Zapraszamy do lektury!

Odzież robocza dla kierowcy – jak dobrać odpowiednie ubrania i akcesoria?

Odzież robocza dla kierowcy – jak dobrać odpowiednie ubrania i akcesoria?

Zastanawiasz się, jaka odzież robocza jest odpowiednia dla kierowcy samochodu ciężarowego, osobowego czy autobusu? Wydawać by się mogło, że zawodowa jazda autem nie wymaga specjalnego ubioru ochronnego. Warto jednak rozważyć głębiej ten temat, ponieważ okazuje się, że praca za kierownicą to nie tylko długie godziny spędzone w fotelu. Kierowca zazwyczaj zajmuje się również załadunkiem i rozładunkiem towarów, a to zajęcie niesie za sobą ryzyko obrażeń typowych dla pracowników fizycznych. Dlatego prawidłowo dobrana odzież robocza dla kierowcy samochodu ciężarowego, dostawczego czy osobowego musi spełniać kilka ważnych zasad. W tym artykule wskażemy Ci kwestie, na które należy zwrócić szczególną uwagę oraz przedstawimy, o czym trzeba pamiętać, zaopatrując pracowników w ubrania ochronne.

Kaski budowlane - eksploatacja

Kaski budowlane - eksploatacja

Kaski robocze należą do podstawowego wyposażenia pracownika w bardzo wielu miejscach pracy. Powszechnie stosuje się je na halach produkcyjnych, przy pracach na wysokości, czy też na placach budowy. W dzisiejszym wpisie zastanowimy się nad tym, czy powinniśmy się kierować przy doborze kasku, jak go eksploatować, oraz przedstawimy kilka polecanych modeli z asortymentu naszego sklepu BHP. Zapraszamy do lektury!

{nocache:0c43133997b90348a868c003ccbddfb4#0}
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl