Opinie o Nas
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

 

Darmowa wysyłka od 300 zł

 

14 dni na zwrot

 

Ponad 20 lat doświadczenia

 

Produkty uznanych polskich i zagranicznych producentów

Czy wiesz, że artykuły spawalnicze ułatwiają pracę i poprawiają bezpieczeństwo? Odpowiednio dobrane akcesoria wspomagają procesy spawalnicze, dzięki czemu poprawisz efektywność zadań, ale przede wszystkim zapewnisz większy poziom bezpieczeństwa. Ochrona oczu i skóry twarzy nie byłaby możliwa bez filtrów spawalniczych. Zewnętrzna szybka do przyłbicy wykonana jest z poliwęglanu co stanowi doskonałą barierę przed stopionymi odpryskami metali oraz uszkodzeniami mechanicznymi. Powierzchnia szybki do przyłbicy jest dodatkowo wzmocniona utwardzaczem, dlatego zwiększa żywotność produktu. Pamiętaj, że szybka do przyłbicy jest stale narażona na ciepło łuku spawalniczego, dlatego wybierz artykuły ze sprawdzonego sklepu TRES.

Do czego służą szybki do przyłbic?

Niezależnie od jakości wyprodukowanych elementów, miej na uwadze prawidłowe działanie szybki zewnętrznej z poliwęglanu do przyłbicy. Dmuchaj na zimne. W przypadku, gdy szybka spawalnicza jest porysowana bądź zabrudzona, niezwłocznie należy przerwać pracę. Wydaje się, że taka drobny problem nie ma żadnego wpływu na nasze zdrowie, ale nic bardziej mylnego. Pamiętaj, że gorsza widoczność obniża jakość spawania, co wydłuża czas scalania elementów. To z kolei, negatywnie oddziałuje na stopień bezpieczeństwa, ponieważ powoduje szybsze zmęczenie oczu. Jeśli konieczna jest wymiana szybki spawalniczej, sprawdź nasz sklep BHP i zagwarantuj sobie bezpieczeństwo

Artykuły spawalnicze do gwarancja bezpieczeństwa. 

Artykuły spawalnicze to podstawowy element wyposażenia każdego spawaczanie tylko minimalizuje ryzyko błędu, ale przede wszystkim pozwala zachować zdrowie fizyczne. Odzież BHP dla spawacza powinna być wybierana odpowiedzialnie, ponieważ każde niedociągnięcie, nawet niestabilna praca filtra do tarczy spawalniczej  może spowodować wypadek. W naszym sklepie znajdziesz odzież roboczą BHP sprawdzającą się w każdych warunkach. Nadgorliwość w tym specyficznym zawodzie chroni przed utratą zdrowia, dzięki czemu po skończonej pracy wrócisz bezpiecznie do domu.

 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl