Opinie o Nas
Opcje przeglądania

 

Darmowa wysyłka od 300 zł

 

14 dni na zwrot

 

Ponad 20 lat doświadczenia

 

Produkty uznanych polskich i zagranicznych producentów

Ochrona przed deszczem to jedna z ważniejszych kwestii dla osób pracujących na zewnątrz. Odzież przeciwdeszczowa to pierwszy i najważniejszy krok, by zadbać o odpowiednie warunki pracy, gdy pogoda nie sprzyja. Dzięki niej jesteś w stanie zapewnić sobie komfort termiczny i ochronę przed przemoknięciem. Ubrania robocze przeciwdeszczowe to podstawa w wyposażeniu pracowników fizycznych, którzy swoje zadania wykonują na zewnątrz. Odzież robocza przeciwdeszczowa zapewnia nie tylko suchość i komfort, ale także bezpieczeństwo i wydajność pracowników. Warto zatem postawić na wysoką jakość i produkty od uznanych w branży producentów.

Nasz BHP sklep od 1998 roku wyposażył  już wiele firm w specjalistyczny sprzęt BHP. Odzież robocza przeciwdeszczowa to tylko jedna z kategorii produktowych, które u nas znajdziesz. Oferujemy kompleksowe wyposażenie, a nasi doradcy chętnie pomogą przy wyborze najlepszych rozwiązań. Odwiedź Tres i postaw na świetne warunki pracy.

Odzież przeciwdeszczowa robocza

  • Natychmiastowa wysyłka!
  • Natychmiastowa wysyłka!
  • Natychmiastowa wysyłka!
Kurtka Flen

Kurtka Flen

Cena: 322,00 zł
zobacz więcejzobacz więcej
Kurtka Lite

Kurtka Lite

Cena: 155,00 zł
zobacz więcejzobacz więcej
Kurtka Lorca

Kurtka Lorca

Cena: 280,00 zł
zobacz więcejzobacz więcej
  • Natychmiastowa wysyłka!
Kurtka Sligo

Kurtka Sligo

Cena: 244,00 zł
zobacz więcejzobacz więcej

Odzież przeciwdeszczowa — by praca na zewnątrz była komfortowa

Praca w deszczu to nic przyjemnego. Zwykłe kurtki szybko przemokną, a to przepis na przeziębienie i zwolnienie chorobowe przynajmniej na kilka dni. Odzież przeciwdeszczowa to skuteczne zapobieganie takim sytuacjom. Nasza odzież BHP to nie tylko płaszcz przeciwdeszczowy roboczy, ale również kurtki robocze przeciwdeszczowe czy spodnie robocze przeciwdeszczowe. Dzięki wysokiej jakości zastosowanych materiałów możesz mieć pewność, że nawet w największy deszcz nie przemokniesz. Kurtka robocza przeciw deszczowa i spodnie robocze przeciwdeszczowe, stworzą idealny komplet na niesprzyjającą aurę. Nasze kurtki przeciwdeszczowe robocze zapewniają także wentylację, dzięki specjalnym otworom, co sprawia, że Twoja skóra cały czas oddycha. Dobrej jakości kurtka przeciwdeszczowa BHP czy płaszcz roboczy przeciwdeszczowy to sposób, by zadbać o swój komfort, gdy deszcz nie przestaje padać.

Ubrania robocze przeciwdeszczowe — stylowe propozycje do pracy

Nasze ubranie przeciwdeszczowe robocze to nie tylko zapobieganie przemoknięciu i spełnianie norm. To także stylowe propozycje, dzięki którym możesz zachować profesjonalny wizerunek. W naszej szerokiej ofercie znajduje się odzież przeciwdeszczowa robocza damska i męska, w tym płaszcz przeciwdeszczowy męski roboczy. Nasza odzież robocza przeciwdeszczowa została zaprojektowana z uwzględnieniem różnic w budowie ciała kobiet i mężczyzn i preferencjach. Ważne, aby każdy pracownik miał możliwość wyboru odzieży, która najlepiej odpowiada jego potrzebom. Kurtki robocze przeciwdeszczowe i płaszcze przeciwdeszczowe powinny być dostosowane do ciała, nie krępując ruchów. Elastyczne pasy, regulowane kapelusze i kaptury oraz dopasowane cięcia sprawią, że kurtka przeciwdeszczowa robocza nie będzie utrudniać pracy, a nawet w deszczowe dni pracownik będzie mógł wykonywać swoje obowiązki bez dyskomfortu.

Płaszcz czy kurka robocza przeciwdeszczowa to wypełnienie obowiązków BHP bez konieczności rezygnowania z elegancji i estetycznego wyglądu. Czasem kontynuowanie pracy jest konieczne nawet wtedy, gdy deszcz i wiatr mocno dają w kość. Nasz przeciwdeszczowy męski płaszcz roboczy zabezpieczy Cię przed tymi trudnymi warunkami.

Jak wybrać odzież roboczą przeciwdeszczową?

Kurtki robocze przeciwdeszczowe to podstawowy element ochronny. Powinny mieć wygodny krój, który nie ogranicza ruchów, i być wystarczająco długie, aby zapewnić ochronę również dla dolnej części ciała. Ważne są również regulowane mankiety oraz kaptur, który można dopasować do głowy pracownika.

Ubrania robocze przeciwdeszczowe powinny być wykonane z odpowiednich materiałów, które są wodoodporne, ale jednocześnie pozwalają skórze oddychać. Materiały takie jak Gore-Tex lub nylon pokryty PU są powszechnie stosowane. DObrze jeśli ubranie przeciwdeszczowe robocze ma taśmowane szwy, co zapobiega przemakaniu. Wodoodporność to jedno, ale równie ważna jest oddychalność materiału, aby uniknąć kondensacji potu, co może prowadzić do przemoczenia od wewnątrz.

Odzież robocza jest często narażona na intensywne użytkowanie, więc ważne jest, aby była wytrzymała. Dlatego też kurtki przeciwdeszczowe męskie robocze powinny posiadać wzmocnienia w newralgicznych miejscach, takich jak kolana i łokcie.

W branżach, gdzie pracownicy są narażeni na kontakt z ruchem pojazdów lub muszą pracować w słabych warunkach świetlnych, niezbędne jest, aby odzież przeciwdeszczowa posiadała elementy odblaskowe. Takie rozwiązania zwiększają widoczność i bezpieczeństwo pracownika.

Płaszcz przeciwdeszczowy roboczy — BHP w każdych warunkach pogodowych

O kwestie BHP trzeba dbać w każdych warunkach pogodowych. Tres to miejsce, w którym znajdziesz zarówno męskie kurtki robocze, jak i damską odzież przeciwdeszczową. Odwiedź nasz BHP sklep i kompleksowo zadbaj o bezpieczeństwo swoich pracowników od stóp do głów. Nasza odzież robocza i odzież ochronna to pierwszorzędna jakość potwierdzona certyfikatami. Wybierz najlepsze przeciwdeszczowe kurtki robocze i pracuj bez obaw.

 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl