Opinie o Nas
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

 

Darmowa wysyłka od 300 zł

 

14 dni na zwrot

 

Ponad 20 lat doświadczenia

 

Produkty uznanych polskich i zagranicznych producentów

Połączenie elementów konstrukcyjnych wymaga użycia specyficznych środków ochrony osobistej, takich jak tarcza spawalnicza. Każdy doskonale wie, że zdrowia nie można kupić, dlatego warto wcześniej odpowiednio przygotować się do pracy, ale przede wszystkim korzystać ze sprawdzonych narzędzi. Tarcze spawalnicze zapewniają kompleksową ochronę twarzy przed szkodliwym promieniowaniem nadfioletowym oraz podczerwonym. Często podczas prac spawalniczych stopione kawałki metali odpryskują, co stanowi poważne zagrożenie dla twarzy, szyi i oczu. Tarcza do spawania to niezbędny przedmiot, który gwarantuje bezpieczną pracę. Warto zainwestować w środki ochrony osobistej i zaopatrzyć się w odzież BHP dla spawacza.

Jaką tarcze do spawania wybrać?

Istnieje kilkanaście rodzajów tarcz spawalniczych, których użyteczność uzależniona jest od czynników zewnętrznych oraz charakteru zadania. Wybór tarczy spawalniczej to kwestia bardzo indywidualna, nie tylko ze względu na budżet, jakim dysponujemy, ale przede wszystkim na rodzaj wykonywanej pracy. Najpopularniejsze tarcze spawalnicze stworzone są z polipropylenu, charakteryzują się małą wagą oraz stosunkowo niską ceną. To odpowiedni wybór dla osób, które zajmują się drobnymi naprawami w warsztatach samochodowych czy przydomowym ogródku. W bardziej skomplikowanych zadaniach, doskonale sprawdzą się tarcze spawalnicze z filtrem, które automatycznie ściemniają szybkę w chwili spawu, dzięki czemu ochrona oczu jest skuteczniejsza. To wygodne rozwiązanie znajdzie zastosowanie w miejscach trudno dostępnych, gdzie ściągniecie lub uchylanie maski w celu kontroli scalenia elementów jest utrudnione. Pozwól sobie na odrobinę wygody i popraw komfort pracy. 

Tarcza ochronna do spawania to gwarancja bezpieczeństwa

Nie wolno lekceważyć nawet drobnych korekt podczas scalania elementów. Zawsze pamiętajmy o używaniu tarczy ochronnej do spawania. Sklep BHP doskonale wie z czym wiąże się praca spawacza, dlatego zapewnia produkty najwyższej klasy. Funkcjonalna odzież robocza BHP to nie tylko komfort i odporność materiałów na zmęczenie, ale przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa.

 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl