Opinie o Nas
Nadruki

Twoje logo na odzieży roboczej

W naszym sklepie BHP, wiemy jak ważny, jest wizerunek Twojej firmy. Dlatego chcemy Ci pomóc o niego zadbać! Na zakupionej odzieży roboczej wykonamy dla Ciebie logo, umieścimy na niej adres firmy, czy imię i nazwisko pracownika. W zależności od oczekiwań, wielkości zamówienia oraz możliwości technicznych doradzimy Ci najkorzystniejszą metodę nadruku:
 
• Haft Komputerowy
• Flex
• Sitodruk
• Termotransfer

Haft Komputerowy

Metoda znakowania odzieży wyróżniająca się trwałością oraz estetyką. Nadruk nanoszony jest na materiał za pomocą igły oraz nici. Maszyny hafciarskie zapewniają wysoką jakość efektu końcowego oraz wierne odzwierciedlenie wzoru. Haft komputerowy doskonale sprawdzi się przy nadrukach na koszulki czy polary. Metoda ta jest doskonała w przypadku większych nakładów.

Flex

Ta forma nadruku idealnie sprawdzi się przy niskich nakładach. Nadruk wykonywany jest poprzez nanoszenie graficznego wzoru z folii na materiał pod wpływem działania prasy. Niekwestionowaną zaletą tej metody jest trwałość oraz doskonałe krycie materiału. Nadruki nie blakną oraz się nie kruszą.

Sitodruk

Metoda stosowana najczęściej przy dużym nakładzie. Cechuje się bardzo wysokim poziomem nawet najmniejszych detali w nadruku. Wzór nakładany jest na materiał poprzez przeciskanie farb tekstylnych raklą przez matrycę. Używamy najwyższej jakości farb oraz materiałów, dzięki czemu nasze nadruki odporne są na wielokrotne pranie i czynniki mechaniczne.  

Termotrasfer

Nadruk wykonujemy na specjalnym papierze lub folii, a następnie przenosimy go na materiał. Metoda ta sprawdzi się w większości przypadków. Zaletą termotransferu jest dbałość o szczegóły oraz zachowanie ostrych krawędzi. Farby plastizolowe zapewniają bardzo dobre krycie oraz charakteryzują się elastycznością i rozciągliwością.

 

Każdy projekt wyceniany jest indywidualnie w zależności od rozmiaru wzoru, tkaniny, oraz wielkości zamówienia.

Szczegółowe informacje pod adresem e-mail: nadruki@tres.com.pl

{nocache:a60d984be275e181fc4df0b880c0db39#0}
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl